Zatiaľ čo naše deti vedia, že sloboda

Zatiaľ čo naše deti vedia, že sloboda nie je permissiveness, všetko, čo v živote máte robiť vedome. Napríklad, môžete vyliezť stromy, ale lámanie konárov, ako strom je živý a v bolesti. Povedal som im, ako dlho to bude rastú ako stromy “starostlivosť” o nás a prečo by sme sa mali starať sa o nich.

Ak sme boli na návšteve, deti sa snažila špinavé oblečenie, pretože chceme byť pekné a elegantné! Tu na ceste ponúka domov a dole kopcom ísť a hrať v snehu a snehu na lož. V Všeobecné, je veľa zaujímavých. A potom – home “namočiť” v teplej kúpeli a periem. A čo je najdôležitejšie, sú garantované pokojný a hlboký spánok — chodil.

Malé predmety — ponožky, rukavice, nohavičky, vreckovky, deti umyté seba. Mali by pochopiť, že Práčovňa je aj práca, a nebojte sa dostať špinavé, ale treba sa starať o čisté oblečenie. Moja mama, vyzerá (Kúpiť v obchode detské obliečky) ako vychovávame naše deti, som nerozumel. Ale naše deti boli šťastné.

Po druhé, som nechať deti, aby nenechal ma. Deti by mohli priniesť domov priatelia, keď budete chcieť. Náš domov sa nikdy pokoj. Syn prišiel chlapci – niekedy, osoby, ktoré 3-4 naraz. Boli hlučné, hrá loptu. Dievčatá prišli a priateľov a priateľky. Niekedy strávil noc u nás. Vo Všeobecnosti platí, že dom bol bzučanie ako úli..

Ale vedel som všetkých priateľov svojich detí, deti mi povedal svoje tajomstvo, a keď vyrástol, nemali žiadne problémy, “ako sa zbaviť rodičov z domu zabaviť sa s priateľmi.” Sme spolu trávili čas, spievali piesne pod gitaru. Priatelia, moje deti — a moji priatelia tiež. A verte mi.

Pamätám si, že keď moja staršia dcéra bola 14, ona naozaj chcel zmeniť mojej izby. Ona maľované steny, visel luster je zádrhel v (Kúpiť v obchode jedálenské stoličky) blízkosti okna steny plnej výške a sledoval Ghost – krásny, ale desivé… Priatelia prišli do domu, napísal na jej steny s básne a priania. Babička bola v šoku, ale bola to dcéra miestnosti, a dcéra bola pohodlná.

Neskôr, však, dcéra moja chcel maľovať strop pod hviezdnym nebom, potom som povedal, “Maľovať. Ale keď ste unavení z tmy, umývanie a prekresliť, príliš, bude sám.” Myslela… a začal dotýkať stropu. A po roku a pol sme mali spolu perekleit Tapetu.

Tu je malý kus nášho života. Teraz moje dcéry 28 a 25, syn má 16 rokov. Samozrejme, nie všetko vždy prebehlo hladko, ale hlavná vec sa stalo, — deti vyrástli, nezávislé, kreatívnych ľudí, a v našich vzťahov je vzájomné porozumenie a dôveru. A to je všetko, čo pre mňa.